HAKKIMIZDA

    Villa kiralama sektöründe lider konuma ulaşmayı hedefleyen bir firma olarak, hizmet verdiğimiz destinasyonları günden güne genişleterek tatilde villa kiralama konforunu her yönüyle misafirlerimize sunmaya devam ediyoruz. Geleneksel tatil anlayışından çok uzakta, konforun ön planda olduğu bir tatil konseptini benimsemiş her tatilcinin istek ve ihtiyaçlarına uygun olarak hareket ederek, kişiye özel konaklama hizmeti sunuyoruz.

    Türkiye’de yaz turizminin nabzını tutan başlıca yerlerden olan İslamlar, Kaş, Kalkan ve Patara gibi önemli destinasyonlarda villa kiralama hizmeti sunan ve bu hizmet aracılığı ile pek çok yerli ve yabancı turistin hayallerindeki tatili gerçekleştirmesini sağlayan Tatilde Villaya ekibi olarak, sunduğumuz erken rezervasyon fırsatları ile de her bütçeye hitap etmeyi önceliğimiz haline getirdik. “Lüks tatil” anlayışına yepyeni bir boyut kazandırarak, aslında konforun en büyük lüks olduğunu vurguladığımız villa kiralama hizmetimizden online rezervasyon şeklinde faydalanabileceğiniz gibi doğrudan bizimle iletişime geçerek de hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

    Konaklama sektöründe sıra dışı bir şekilde fark yaratmayı amaçlayan firmamız, ekonomik olduğu kadar lüks ile konforun bir arada olduğu, yenilikçi konaklama alternatifleri sayesinde misafirlerinin %100 memnuniyetini önemsiyor ve bu doğrultuda tatil öncesi rezervasyon, planlama vb. aşamalardan tatil bitimi ve sonrasına kadar her adımda 7/24 sizlerin hizmetinizde olmayı hedefliyoruz.

    “Kişiye özel tatil” ilkesini benimsediğimiz villa kiralama hizmetlerimiz kapsamında misafirlerimizin hayatları boyunca hafızalarından çıkmayacak, eşsiz deneyimlerle dolu ve de konforun en üst düzeyde olduğu bir tatil geçirmelerini amaçlıyoruz. Tatildevillaya.com resmi web sitemiz üzerinden mobil telefon, tablet, bilgisayar vb. internete bağlanabilen herhangi bir cihazınız aracılığı ile kolaylıkla rezervasyonunuzu oluşturabilir ve hızlıca tatilinizi planlamaya başlayabilirsiniz.

    Arkadaş grupları, balayı çiftleri, kalabalık aileler, çeşitli organizasyon, seminer, kutlama vb. etkinlikler ya da tek başına tatile çıkanlar için bile en tercih edilebilir konaklama alternatifi olan villa kiralama, Tatildevillaya.com adresi üzerinden kolaylıkla gerçekleştirilebileceği gibi rezervasyon öncesi bilgi almak için de danışma ekibimiz 7/24 hizmetinizde olmaya devam ediyor. 


www.tatildevillaya.com    

Haftalık Villa Kiralama Adresiniz


    Firma Bilgilerimiz:

    Maki Seyahat Turizm Emlak İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

    Kalkan Mahallesi Şehitler Caddesi No:14/4 Kaş-ANTALYA

    Tel: +90 242 844 35 71     

    Cep:  +90 530 473 07 48 - +90 530 474 07 48

    Mail: info@tatildevillaya.com

icerik

Anasayfa

Hesap

İletişim

Menu