villa kiralama

Tatile Çık Evinde Hisset

Hayallerinizdeki Tatil İçin Villa Kiralama

Öne Çıkan Villalar

Sizin İçin Seçtiğimiz Özenle Hazırlanmış Kiralık Yazlık Villar

Villa Bölgeleri

Kalkan Villaları

Kalkan Bölgesindeki Villalar

Kısa Süreli Kiralamalar

Her Zevke ve Her Keseye Uygun En Güzel Haftalık Kiralık Tatil Villaları

TatildeVillaya

                                                                                                           Kişiye Özel Bir Tatil


    Villa kiralama sektöründe lider konuma ulaşmayı hedefleyen bir firma olarak, hizmet verdiğimiz destinasyonları günden güne genişleterek tatilde villa kiralama konforunu her yönüyle misafirlerimize sunmaya devam ediyoruz. Geleneksel tatil anlayışından çok uzakta, konforun ön planda olduğu bir tatil konseptini benimsemiş her tatilcinin istek ve ihtiyaçlarına uygun olarak hareket ederek, kişiye özel konaklama hizmeti sunuyoruz.

    Türkiye’de yaz turizminin nabzını tutan başlıca yerlerden olan İslamlar, Kaş, Kalkan ve Patara gibi önemli destinasyonlarda villa kiralama hizmeti sunan ve bu hizmet aracılığı ile pek çok yerli ve yabancı turistin hayallerindeki tatili gerçekleştirmesini sağlayan Tatilde Villaya ekibi olarak, sunduğumuz erken rezervasyon fırsatları ile de her bütçeye hitap etmeyi önceliğimiz haline getirdik. “Lüks tatil” anlayışına yepyeni bir boyut kazandırarak, aslında konforun en büyük lüks olduğunu vurguladığımız villa kiralama hizmetimizden online rezervasyon şeklinde faydalanabileceğiniz gibi doğrudan bizimle iletişime geçerek de hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

    Konaklama sektöründe sıra dışı bir şekilde fark yaratmayı amaçlayan firmamız, ekonomik olduğu kadar lüks ile konforun bir arada olduğu, yenilikçi konaklama alternatifleri sayesinde misafirlerinin %100 memnuniyetini önemsiyor ve bu doğrultuda tatil öncesi rezervasyon, planlama vb. aşamalardan tatil bitimi ve sonrasına kadar her adımda 7/24 sizlerin hizmetinizde olmayı hedefliyoruz.


Anasayfa

Hesap

İletişim

Menu